Історико-мистецький проект «Україна – соборна» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Історико-мистецький проект «Україна – соборна»

08 лютого 2019 Архів оголошень

8 лютого 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбудеться Історико-мистецький проект «Україна – соборна» до 100-річчя проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

12:00-12:30 Реєстрація учасників

12:30-13:30 Урочисте відкриття заходу

13:30-14:00 Кава-брейк

14:00 Початок роботи творчих студій проекту:

• «Відкритий мікрофон»: виступи учасників з матеріалами досліджень, дискусія за темою «Соборність України: історичні дороговкази та сучасні виклики». Ауд. 305
  • Арт-простір: презентація власних історичних есе за тематикою проекту. Ауд. 314
  • «Історичний свідок: галерея видатних постатей в історії становлення Соборної України». Виступи учасників з матеріалами досліджень. Ауд. 304
  • «Поетичний караван»: декламація власної поезії за темою заходу. Ауд. 307
  • Фотовернісаж «Соборність. Боротьба триває»: захист створених соціальних плакатів на задану тематику. Ауд. 312
  • «Висвітлення теми України в сучасних мас-медіа». Спікер: член Національної спілки журналістів, лауреат премії «Незалежність», головний редактор журналу «Зовнішні справи» – Таукач Ольга Георгіївна. Актова зала.

Cпіворганізатори заходу: Музей української революції 1917–1921 років, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, кафедра міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК»; партнери заходу: КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»; за підтримки громадської організації «Асоціація керівників шкіл міста Києва».

Оновлено: П'ятниця, 08 лютого 2019 18:55

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Історико-мистецький проект «Україна – соборна»