Міні-тренінг «Управління доходною нерухомістю» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Міні-тренінг «Управління доходною нерухомістю»

07 грудня 2018 Архів оголошень

7 грудня 2018 року з 14:30 до 16:30 у читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» лабораторія управління майном та капіталом кафедри теоретичної та прикладної економіки нашого Університету проводитиме міні-тренінг «Управління доходною нерухомістю».

Для його проведення запрошений знаний фахівець у сфері нерухомості, експерт спеціалізованих медійних ресурсів Анатолій Топал:

• Сертифікований управляючий нерухомістю (СРМ, IREM USA);
  • Віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю (АПУН);
  • Власник і керівник «Недержавного Експертного Бюро»;
  • Управляючий партнер «Бізнес Реал Груп»;
  • Автор і співавтор навчальних програм «Ріелтор-професіонал», «Професійна програма підвищення кваліфікації менеджерів ринку нерухомості», «Ріелторська справа».

Коло його професійних інтересів – розвиток, проблематика і аналітика ринку нерухомості.

За результатами тренінгу його учасники отримають сертифікат.

Для участі у міні-тренінгу обов’язковою є попередня реєстрація у методиста кафедри (каб. 242) або завідувача лабораторії Дзюбка Віктора Васильовича: [email protected]

Чекаємо на Вас!

Оновлено: Четвер, 06 грудня 2018 17:57

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Міні-тренінг «Управління доходною нерухомістю»