Асоціація випускників Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Асоціація випускників Університету «КРОК»

Про асоціацію випускників

Наш університет вже понад тридцять років здійснює підготовку фахівців. Щороку сотні КРОКівців під звуки Gaudeamusu отримують дипломи і крокують у самостійне життя. На нашу думку, Університет може і має стати тим ланцюжком, який буде поєднувати нас, його випускників, у майбутньому. Саме тому випускниками КРОКу різних років була заснована Асоціація випускників Університету «КРОК». Дата народження нашої Асоціації - 13 липня 2007 року.

Що таке Асоціація випускників Університету «КРОК»? Офіційно ми - Громадська організація «Асоціація випускників Університету «КРОК» (скорочено - АВУ «КРОК»), що здійснює свою діяльність на основі Статуту АВУ «КРОК». В реальному житті мирозвиваємо нашу Асоціацію, як невіртуальну соціальну мережу, яка дозволяє підтримувати зв'язки тим, хто отримав освіту в одному університеті, на основі спільних особистісних та професійних, персональних та суспільних цінностей. Ми - люди зі спільним освітнім бекграундом, що працюють у сфері економіки, менеджменту, права, освіти. Але головне, ми маємо не тільки спільне минуле та незабутні спогади про навчання в Університеті «КРОК», а й прагнемо разом примножити здобуте.

• Створення єдиного інформаційного простору для випускників;
  • організація та проведення зустрічей випускників, а також сприяння їх подальшому розвитку, освіті, спілкуванню та відпочинку;
  • допомога членам Асоціації і студентам у підготовці та публікації наукових праць, отриманні грантів, стипендій тощо;
  • сприяння працевлаштуванню випускників та пошук для організацій, в яких вони працюють, потенційних працівників серед студентів та випускників «КРОКу»;
  • інформування членів Асоціації про проекти, що проводяться Асоціацією, а також про поточні та нові освітні програми Університету.
Основні завдання асоціації

Члени правління
  • Павло Лебедєв,
  • Євген Савельєв,
  • Денис Потапенко,
  • Альона Бабат

Бажаєш долучитися до КРОКівської родини випускників?

Банківські реквізити:

• Одержувач: АВУ «КРОК»
  • Код ЄДРПОУ: 35254413, р/р UA 65 325365 0000002600201381252
  • Банк: КВ ЦФ ПАТ "КРЕДОБАНК";
  • МФО 325365
  • Призначення платежу: членський внесок
Реквізити для членських внесків

Ви тут: Вища освіта » Студентам » Асоціація випускників Університету «КРОК»