Історія одного успіху: люди, які поруч — Університет «КРОК»

Історія одного успіху: люди, які поруч

Чи ви замислювались коли-небудь, що робить успішних людей успішними? Не раз звичайні й прості люди досягали визначних вершин. То, в чому ж секрет успіху відомих особистостей і чи обмежується він удачею і талантом?

Пошук своїх талантів та справи, якою подобається займатися – заняття нелегке. Дивлячись на інших, ми деколи думаємо, що успіх дістався їм за рахунок везіння і вроджених якостей. Безумовно, це так. Але не варто забувати, що в житті багатьох успішних людей був період, коли вони не знали напевно, де знайдуть себе і чим повинні займатися.

Ми багато говоримо про те, що ніхто не досягає вершин сам. Кожен великий лідер мав команду підтримки за спиною, що завжди допомагала, надихала і раділа перемогам разом з ним. Це природно для людей – потребувати підбадьорення чи поштовху, і найближчі коло вас – надзвичайно важливі! Чи є поруч з вами ті, хто відмовиться дати вам програти?

Ми працюємо, навчаємось та інколи навіть не знаємо про минуле людини, досягнення, захоплення чи таланти. Саме тому в Коледжі було започатковано новий проект «Історія одного успіху: люди, які поруч».

Коли було започатковано проект?

У вересні 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулась перша зустріч у рамках проекту.

Яка мета проекту?

Надати змогу студентам та викладачам глибше та детальніше дізнатися про тих людей, які працюють в Університеті «КРОК» або тих, які, закінчивши Коледж, стали успішними.

Хто був гостем проекту?

20 травня 2021 Новини та події

18 травня 2021 року в рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поряд» відбулася зустріч з начальником управління міжнародного співробітництва Лотарєвим Андрієм Григоровичем.

З вітальним словом виступила директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва та проректор з навчально-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна. Зустріч складалася з двох частин. Спочатку подякували, вручили подарунки та сертифікати учасникам, педагогам навчальних закладів міста Києва, які взяли участь 26 квітня у онлайн-мистецькому проєкті «…А може, люди віруси, от просто собі віруси на цій живій землі?!» на вшанування 35-их роковин Чорнобильської трагедії. А саме:

• комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»;
  • приватний заклад загальної середньої освіти «Вишнівський ліцей «ВІВАТ»;
  • спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №82 ім.Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови;
  • спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 м. Києва;
  • школа І-ІІІ ступенів № 218 м. Києва;
  • спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85;
  • навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія) імені Мігеля де Сервантеса м. Києва.

Дякуємо нашим партнерам, які завжди активно долучаються до наших заходів! Друга частина заходу – це історія успіху Андрія Григоровича Лотарєва. Спершу Андрій розказав про свій життєвий шлях, навчання в Київському ліцеї бізнесу і про те, як почав свою професійну кар'єру.

Згодом була розповідь про міжнародні проекти Університету «КРОК» (отримання подвійного диплому, мобілізація та навчання за кордоном, а також гранти) та як пройти конкурсний відбір на ці програми.

Приємним сюрпризом для гостя стали відеоспогади від співзасновниці Університету «КРОК», директорки Київського ліцею бізнесу Людмили Іванівни Паращенко та колеги «по цеху» – керівниці проєктів та програм управління міжнародного співробітництва Сердюк Оксани. Під час заходу учасники переглянули відео, де студенти, які вже пройшли шлях навчання за обміном, ділилися своїм досвідом.

Андрій Григорович відмітив наскільки важливе знання іноземних мов. Також дав важливі поради щодо ставлення цілей та їх реалізації. А наприкінці дав поради молоді:

1. Вчіть англійську вже зараз, щодня хоча б годинку.
  2. Не бійтеся зробити крок до чогось нового.
  3. Зручніше сидіти вдома на дивані, але успіху ви досягнете тільки діючи!!!

Пишаємося нашими колегами, нашими студентами!

«Історія одного успіху: люди які поряд» Андрій Лотарєв 18.05.2021Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

17 лютого 2020 Новини та події

11 лютого 2020 року в Міжнародний день жінок в науці в рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч» відбулася зустріч з Надією Дмитрівною Кахутою.

15 листопада 2019 Новини та події

12 листопада 2019 року в читальній залі бібліотеки Університету у рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч» відбулася зустріч з Алькемою Віктором Григоровичем.

07 жовтня 2019 Новини та події

3 жовтня 2019 року в читальній залі бібліотеки Університету «КРОК»відбулася вже VII зустріч учасників у рамках проєкту «Історія одного успіху: люди, які поруч».

Сторінка 1 з 3

Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » «Історія одного успіху: люди, які поруч»