Порядок реєстрації осіб для проходження атестації

1. Заява на ім’я ректора щодо проходження атестації (зразок заяви):
    • подається секретареві атестаційної комісії, за адресою: вулиця Лагерна, 30-32, каб 420, Куліда Тетяна Едуардівна.
    • надсилається на електронну пошту NeMo-web@ukr.net
  2. Оригінал платіжного документа (або його сканована копія) про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та видачу посвідчення необхідно подати особисто секретарю атестаційної комісії до початку засідання атестаційної комісії.
  3. Термін подачі заяв збігає за добу до визначеної графіком атестаційної комісії дати.
  4. Для проходження атестації необхідно прибути в день, час й місце для проходження атестації згідно з графіком атестаційної комісії.
  5. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу й підтверджує громадянство України.
  6. Секретар атестаційної комісії засвідчує присутність особи, що зареєструвалась у відомості, таким чином особа вважається допущеною до проходження атестації.
  7. Особи, які мають документи з підтвердженням вільного володіння державною мовою, подають відповідну заяву на ім’я ректора про видачу посвідчення (зразок заяви). До заяви необхідно додати копію документа про відповідний рівень освіти й усі належні додатки.
  8. Посвідчення видається особам, які успішно пройшли атестацію, та особам, що зазначені у пункті 7 цього Порядку, протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації.

Графік атестаційних сесій на 2017 рік

Дати проведення:

• 22.06.2017 28.08.2017 22.09.2017 20.10.2017 17.11.2017 22.12.2017

Атестаційні сесії проводяться також у разі потреби (за індивідуально визначеним графіком, якщо кількість учасників атестації, що подали заявки, перевищує 5 осіб). У такому випадку призначається додатковий день атестаційної сесії, про що розміщується інформація на офіційному сайті.

Усі зміни й додаткова інформація буде оприлюднюватись на сайті Університету у розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».

Інформація для представників громадських об'єднань

Витяг з «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301:

13. Під час проведення атестації, крім учасників атестації, голови, членів та секретаря атестаційної комісії, за рішенням керівника уповноваженого навчального закладу можуть бути присутні представники громадських об’єднань, що провадять свою діяльність згідно із Законом України «Про громадські об’єднання».
(зразок заяви)

14. Особи, присутні під час проведення атестації, повідомляють керівникові уповноваженого вищого навчального закладу про випадки порушення порядку її проведення.

15. Втручання у роботу атестаційної комісії не допускається.

Вартість послуг та реквізити

Вартість послуги з проведення атестації900 грн.

Особа, яка отримує посвідчення без проходження атестації, сплачує – 15 грн.

Оплату можна здійснити:

• в бухгалтерії Університету «КРОК» (понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00, перерва з 13:00 до 14:00) за адресою: вул. Лагерна, 30-32, м. Київ
  • на рахунок Університету за реквізитами:
    Рахунок отримувача: 26 00 94 55 01 41 72
    Банк: АТ «ОТП БАНК»
    МФО: 300528
    ЗКПО: 04635922
  • на сайті Університету за посиланням

Ви тут: Проектна діяльність » Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою