СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ

Консультаційний відділ
приймальної комісії
працює протягом року

Кабінет 316
(+38 044) 455-57-57
(+38 044) 455-57-07

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 19:30
сб.: 9:00 – 17:00
без обідньої перерви
нд.: вихідний

В Університеті «КРОК» реалізуються спільні освітні програми, що діють на базі стандартних спеціальностей, проте дозволяють студентам здобувати додаткові компетенції.

Спеціалізовані програми

За Україно-австрійською програмою мають змогу навчатися ті, хто свій майбутній фах пов’язує з міжнародними економічними відносинами та володіє англійською мовою на високому рівні. Програма реалізується на степенях «бакалавр» і «магістр». Її випускники отримують український державний диплом із міжнародних економічних відносин та диплом Університету прикладних наук IMC (м. Кремс, Австрія) з експортноорієнтованого менеджменту.

Також студентам Університету пропонується Україно-нідерландська програма за спеціальністю «Бізнес-адміністрування». Вона реалізується спільно з Університетом прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу (Dutch University of Applied Sciences for Business Professionals – DUASBP, Нідерланди). Головна мета участі в проекті для студентів – це отримання якісної освіти за рівнем бакалавра відповідно до стандартів Європейського Союзу.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління міжнародного співробітництва

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.