СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ

Консультаційний відділ
приймальної комісії
працює протягом року

Кабінет 316
(+38 044) 455-57-57
(+38 044) 455-57-07

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 19:30
сб.: 9:00 – 17:00
без обідньої перерви
нд.: вихідний

В Університеті «КРОК» реалізується низка спеціалізованих освітніх програм, що діють на базі стандартних напрямів підготовки, проте дозволяють студентам здобувати додаткові компетенції.

Спеціалізовані програми

Університет «КРОК» пропонує можливість отримати паралельно дві освіти – економічну та юридичну. Навчання за програмою «КРОК-Лідер» передбачає здобуття освіти в невеликих групах за напрямами підготовки «Фінанси і кредит» за денною формою та «Правознавство» за заочною.

Напрям «Міжнародна економіка» в Університеті є основою для кількох спеціалізованих програм. Зокрема, програма «КРОК-Ексклюзив» – це можливість не лише стати фахівцем із міжнародної економіки, а й поглибити свої знання професійною термінологією, такою необхідною для сучасного спеціаліста (за умови володіння англійською мовою на високому рівні). З першого курсу більшість предметів професійного спрямування для студентів викладається англійською. Крім того, студенти обов’язково вивчають німецьку та ще одну іноземну мову факультативно.

У 2012 році в Університеті запроваджено програму «КРОК-Експерт». Студенти, які обрали напрям «Облік і аудит», стають її учасниками і мають змогу поглиблено вивчати дисципліни, пов’язані з оціночною діяльністю. Випускники цієї програми можуть бути не лише бухгалтерами, аудиторами, аналітиками, а й фахівцями в галузі оцінки, експертами з оцінки власності, бізнесу.

За Україно-австрійською програмою з експортноорієнтованого менеджменту теж мають змогу навчатися ті, хто свій майбутній фах пов’язує з міжнародною економікою та володіє англійською мовою на високому рівні. Програма реалізується на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр» і «магістр». Її випускники отримують український державний диплом із міжнародної економіки та диплом Університету прикладних наук IMC (м. Кремс, Австрія) з експортноорієнтованого менеджменту.

Також студентам Університету пропонується Україно-нідерландська програма «Подвійний диплом» за спеціальністю «Бізнес-адміністрування». Вона реалізується спільно з Університетом прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу (Dutch University of Applied Sciences for Business Professionals – DUASBP, Нідерланди). Головна мета участі в проекті для студентів – це отримання якісної освіти за рівнем бакалавра відповідно до стандартів Європейського Союзу.

У Коледжі економіки, права та інформаційних технологій діє низка спеціалізованих програм для випускників 9-х класів:
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.