Післядипломна освіта

Консультаційний відділ
приймальної комісії
працює протягом року

Кабінет 316
(+38 044) 455-57-57
(+38 044) 455-57-07

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 19:30
сб.: 9:00 – 17:00
без обідньої перерви
нд.: вихідний

В Університеті «КРОК» вчаться люди різного віку – від школярів до пенсіонерів.

ДРУГА ВИЩА ОСВІТА

Друга вища освіта

Оскільки навчання протягом всього життя є невід’ємною частиною сьогодення, популярними є програми перепідготовки (другої вищої освіти):

Такі програми в Університеті пропонують юридичний факультет і Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти.

МАГІСТРАТУРА

Університет надає можливість отримати диплом магістра за 1–2 роки (залежно від спеціальності та форми навчання) за напрямом «Специфічні категорії». Це магістерські програми, для вступу на які не має значення напрям здобутої раніше базової або повної вищої освіти:

Магістерські програми за напрямом «Специфічні категорії» в Університеті пропонують Бізнес Школа КРОК, Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти, Навчально-науковий інститут менеджменту безпеки і юридичний факультет.

Також в Університеті працюють курси підвищення кваліфікації та професійні курси, проводяться тренінги, семінари, конференції.

АСПІРАНТУРА. ДОКТОРАНТУРА

Університет «КРОК» є одним із перших в Україні недержавних вищих навчальних закладів, якому було надано право підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації. Із 1997 року проводиться набір аспірантів, а з 2000 року аспірантура здобула статус постійно діючої.

На сьогодні в аспірантурі Університету здійснюється підготовка науковців за низкою спеціальностей:

Технічні

Економічні

Юридичні

Психологічні

Політичні

У 2013 році в Університеті «КРОК» відкрита докторантура зі спеціальності

Керівництво аспірантами та докторантами здійснюють відомі в Україні вчені, доктори наук, професори. Аспіранти та докторанти мають можливість здійснювати апробацію наукових досліджень на базі Університету, а також публікувати наукові статті у міжнародних фахових виданнях Університету «КРОК».

В Університеті діють дві спеціалізовані вчені ради.

Однією з обов’язкових умов присудження наукового ступеня кандидата наук є складання кандидатських іспитів, для чого в Університеті «КРОК» створені відповідні комісії.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.