08 травня 2019 Новини та події

25 квітня 2019 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій під керівництвом викладача біології Ольги Петрівни Миргородської відвідали виставку «Рослини-хижаки» в ТРЦ «Lavina Mall», на якій познайомилися з дивовижними рослинами.

24 квітня 2019 Новини та події

З березня цього року на базі Університету «КРОК» та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій розпочато новий молодіжний проект «Школа аніматорів з протидії булінгу» для студентів коледжів та училищ міста Києва.

19 квітня 2019 Новини та події

12 квітня 2019 року відбулася зустріч кандидата на посаду голови Студентської ради Коледжу Валерії Давиденко з виборцями.

14 лютого 2019 Новини та події

11 лютого 2019 року відбулася зустріч з Іриною Федорівною Радіоновою у рамках проекту «Історія одного успіху: люди, які поряд».

Сторінка 1 з 21