20 листопада 2017 Новини та події

8 листопада 2017 року студентська команда Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стала учасником Правового діалогу «Маю право на… Я – людина», приуроченого до Міжнародного дня ООН та Міжнародного дня ненасилля. Організацію та модерацію цього чудового заходу здійснювала школа І–ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва.

13 листопада 2017 Новини та події

9 листопада в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій було проведено XIII звітну конференцію, на якій голова Студентської ради Коледжу Поварчук Альона та голови комітетів звітували про свою роботу за минулий рік.

06 листопада 2017 Новини та події

З гордістю повідомляємо, що студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стали учасниками Київського етапу міжнародного фотоконкурсу пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments).

06 листопада 2017 Новини та події

5–6 та 9 жовтня 2017 року у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся проект KEPIT LEADERS. На початку всі учасники познайомилися між собою і розділилися на команди. У них було доволі цікаве завдання: створення власного проекту та способи його реалізації, включаючи матеріальні витрати, терміни реалізації та місце проведення.

Сторінка 1 з 67