01 червня 2018 Новини та події

25 травня 2018 року у великому концерт-залі «Колізей» Торгово-промислової палати України Київська Мала академія наук учнівської молоді масштабно та урочисто провела свою традиційну офіційну святкову церемонію завершальної підсумкової сесії.

01 червня 2018 Новини та події

У травневому, завжди мальовничому місті Лева була проведена Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих». Співорганізаторами заходу стали Національний центр «Мала академія наук України» та КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

01 червня 2018 Новини та події

Упродовж травня 2018 року в рамках проведення підсумкових сесій КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій отримали низку почесних відзнак за участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

22 травня 2018 Новини та події

18 травня 2018 року з нагоди святкування 26-ї річниці Університету «КРОК» усі бажаючі мали чудову нагоду отримати справжнє музичне задоволення від виконання наживо учасниками проекту «Сучасні крос-культурні студії» улюблених пісень у супроводі гітари. Адже Коледж економіки, права та інформаційних технологій для КРОКівської родини провів святкову музичну «Зустріч з гітарою».

Сторінка 1 з 80