23 жовтня 2018 Новини та події

10 жовтня 2018 року студенти економічних спеціальностей Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» у рамках проектної діяльності Клубу Професіоналів відвідали центральний офіс ПрАТ «Європейський страховий альянс».

23 жовтня 2018 Новини та події

Наприкінці вересня 2018 року у рамках розвитку стратегії практико-орієнтованої проектної підготовки студентської молоді Центр розвитку кар’єри Університету «КРОК» та флагман вітчизняної кондитерської промисловості – компанія «Київський БКК» організували для молоді цікавий коворкінг.

08 жовтня 2018 Новини та події

5 жовтня 2018 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій вітали своїх викладачів танцювальними флешмобами.

06 жовтня 2018 Новини та події

Директор КЕПІТу Л.П. Сумбаєва взяла участь в Українсько-американській програмі «Адміністрування в системі коледжів у США (доуніверситетська освіта)».

Сторінка 1 з 84