25 квітня 2017 Новини та події

Найважливішою справою освітнього процесу у вищому навчальному закладі є залучення студентів до наукової роботи. Заклад, який прагне створити підґрунтя для розвитку прогресивного свідомого покоління, зобов’язаний піклуватися про формування ядра молодої наукової еліти.

13 квітня 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК» пройшла ІІІ Міжвузівська студентська конференція «25 років розвитку економіки: уроки минулого, виклики майбутнього».

20 квітня 2017 Новини та події

1 квітня 2017 року відбулася екскурсійна корпоративна поїздка до Вишгорода для викладачів і співробітників Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

14 квітня 2017 Новини та події

Нещодавно, 30 березня, відбувся урочистий концерт на честь 14-річчя нашого улюбленого Коледжу. Усе проходило дуже весело, і протягом концерту не полишало відчуття єдності, розуміння того, що всі ми одна велика сім’я. 

28 березня 2017 Новини та події

24 березня 2017 році Ладягіна Катерина та Целованська Поліна, студентки І курсу КЕПІТу, взяли участь у ХVІІІ Всеукраїнській Я-конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Вчимося знати, вчимося робити, вчимося бути, вчимося жити разом: трансформація освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій». Катерина та Поліна обрали тему дослідження «Етикет як феномен культури Сходу та заходу: від теорії до практики», розробили тематику кейсу «Етноваріації невербального етикету в контексті діалогу культур» та «урок щастя» на тему «Міжкультурна толерантність очима молоді». 

Сторінка 1 з 57
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.