07 грудня 2018 Новини та події

30 листопада 2018 року відбулося урочисте підбиття підсумків традиційного Місяця екології в Коледжі. Організатором заходу став Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС».

07 грудня 2018 Новини та події

У листопаді 2018 року, як і кожного року, для студентів першого курсу тривав Місяць екології.

04 грудня 2018 Новини та події

Упродовж листопада 2018 року cтуденти Коледжу відвідували лекції в Київському міському Центрі роботи з жінками: «Працевлаштування: поради, консультації, допомога».

04 грудня 2018 Новини та події

21 листопада 2018 року ЕКО «ЛОТОС» провів традиційну акцію Місяця екології – День врятованого дерева. Завдяки зусиллям наших екологічних активістів та волонтерів кожен «КРОКівець» мав змогу зробити реальний внесок у захист навколишнього середовища, здавши будь-яку кількість використаного паперу.

Сторінка 1 з 89