22 червня 2017 Новини та події

У п'ятницю, 26 травня 2017 року, студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій взяли участь у зустрічі, яку проводив бізнесмен, засновник і власник компанії FEDORIV. Андрій Федорів – дуже ризикова людина, яка знає, чого хоче від життя, і закликає не зупинятися на досягненні однієї цілі, а продовжувати розвиватися. 

22 червня 2017 Новини та події

25 травня 2017 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій стали учасниками масштабного та захоплюючого, майже магічного дійства загальнонаціонального рівня – IForum-2017. Цей захід об’єднав провідних інтернет-діячів, відомих експертів, фахівців інформаційно-технологічної сфери України та світу, а також усіх-усіх, хто не уявляє свого життя без інноваційних гаджетів та зачарований сучасними інформаційними технологіями.

22 червня 2017 Новини та події

20 травня 2017 року в рамках фестивалю «КРОК збирає друзів» відбувся благодійний ярмарок. Адміністрація Коледжу економіки, права та інформаційних технологій висловлює щиру подяку його учасникам – Києвському Ліцею Бізнесу, спеціалізованій школі № 85 із поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізованій школі № 82 ім. Т.Г. Шевченка, Гуманітарній гімназії «Гармонія», гімназії «Оболонь», Фінансовому ліцею, спеціалізованій школі № 165 із поглибленим вивченням англійської мови. Виручені на ярмарку кошти 16 червня 2017 року передані у школу-інтернат № 15 м. Києва для дітей із наслідками поліомієліту та церебральним паралічем. 

12 червня 2017 Новини та події

19 травня 2017 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій зустрілися з Сергієм Гнатюком. Український продюсер, ведучий і креативний режисер, що не обмежує свою роботу виключно рамками стандартних різнопланових заходів або зйомками кліпів новоспечених артистів. Він бачить себе в організації або участі абсолютно нових масштабних проектів, а не прагне до списку топових українських мультимедійних шоуменів. Працює як в місті Києві, так і по всій Україні. 

Сторінка 1 з 59
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.