07 березня 2019 Новини та події

25 лютого 2019 року в рамках Місяця Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій наші студенти-кіберспортсмени реалізували турнір з кібер-страйку.

06 березня 2019 Новини та події

22 лютого 2019 року за сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в читальній залі Університеті «КРОК» відбувся тренінг від міжнародної правозахисної організації «Аболіціоністи 21-го сторіччя» («А21»).

04 березня 2019 Новини та події

26 лютого 2019 року в читальній залі бібліотеки для студентів комп’ютерних спеціальностей Коледжу відбулася демонстрація IT-проектів лабораторії Університету «КРОК» у рамках місяця Студентського наукового товариства Коледжу.

03 березня 2019 Новини та події

Нещодавно в рамках Місяця Студентського наукового товариства студенти Коледжу отримали чудову нагоду дізнатись про секрети комп’ютерного дизайну, зокрема створення найкреативніших постерів від справжнього майстра цієї справи – менеджера з маркетингу департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК», керівника студентської проuектної групи «SPG», випускника Коледжу Євгенія Савельєва.

Сторінка 1 з 37
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.