Кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій

Завідувач
Ткач Дмитро Іванович
доктор політичних наук,
професор

Заступник завідувача
Момот Неля Миколаївна
кандидат філологічних наук,

Методист
Павлова Ірина Юріївна

Кабінет 420
(+38 044) 455-56-90, вн. 266

Ми працюємо для Вас:
Пн - Пт: 9:00 – 18:00
перерва: 13:00 – 14:00
сб., нд.: вихідні

Кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій створена 2011 року. Головним завданням кафедри є підготовка фахівців з міжнародних відносин, здатних працювати в системі дій та правил у сфері політичних, економічних, правових та інформаційних відносин між державами.

Кафедра здійснює підготовку професіоналів, які одержать фахові знання з міжнародних відносин, дипломатії, інформаційно-аналітичної діяльності, сучасних інформаційних та комунікаційних технологій. Кафедра є випусковою для спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Саме на цих фахівців покладено завдання сприяти розвитку України в системі міжнародних відносин.

Метою спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» є підготовка фахівців, спроможних забезпечити шляхом застосування сучасних засобів комунікацій та комп’ютерно-інформаційних технологій збір, аналіз, зберігання та передачу міжнародної інформації, а також підготовку рекомендацій для прийняття управлінських рішень у сфері дипломатичної діяльності у міжнародних відносинах.

Викладання дисциплін професійного спрямування забезпечується в Університеті «КРОК» висококваліфікованими викладачами – фахівцями у сфері міжнародних відносин, дипломатії, міжнародних інформаційних систем та технологій. Окрім того, значна увага приділяється мовній підготовці.

НАУКОВА РОБОТА

Для забезпечення навчальною й навчально-методичною літературою студентів, які вивчають дисципліни та курси, закріплені за кафедрою, педагогічні працівники кафедри розробили, опублікували та активно впроваджують низку підручників, монографій, навчальних посібників.

Викладачі кафедри впроваджують результати своїх досліджень та наукових розробок у вигляді наукових статей в українських і закордонних спеціалізованих виданнях, збірниках матеріалів, активно беруть участь у міжвузівських та міжнародних науково-практичних конференціях та семінарах.

АСПІРАНТУРА

Із 2011 року на кафедрі працює аспірантура за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути та процеси.

Провідні викладачі

Основні дисципліни

Проекти кафедри

Завідувач кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій, доктор політичних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України Ткач Дмитро Іванович на базі Університету «КРОК» разом з Українською Асоціацією зовнішньої політики створив проект «Школа майбутнього дипломата».

Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій