Кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій

Завідувач
Ткач Дмитро Іванович
доктор політичних наук,
професор


Заступник завідувача
Момот Неля Миколаївна
кандидат філологічних наук,
доцент

Методист
Павлова Ірина Юріївна


Кабінет 420
(+38 044) 455-56-90, вн. 266

Ми працюємо для Вас:
Пн - Пт: 9:00 – 18:00
перерва: 13:00 – 14:00
сб., нд.: вихідні

Кафедра міжнародної інформації є однією з наймолодших за віком кафедр Університету економіки та права «КРОК». Її було створено у 2011 році. Головним завданням кафедри є підготовка фахівців із міжнародної інформації з узагальненим об’єктом діяльності – процеси пошуку, обробки, передачі та поширення міжнародної інформації про життя та політичні події в зарубіжних державах.

Кафедра здійснює підготовку професіоналів, які матимуть фахові знання відразу у декількох галузях – у сфері міжнародних відносин, інформаційно-аналітичної діяльності, сучасних інформаційних та комунікаційних технологій. Кафедра є випусковою для напряму підготовки (спеціальності) «Міжнародна інформація». Саме на цих фахівців покладено завдання сприяти розвитку України в системі міжнародних відносин.

Метою спеціальності «Міжнародна інформація» є підготовка фахівців, спроможних забезпечити завдяки використанню сучасних засобів комунікацій та комп'ютерно-інформаційних технологій збирання, аналіз, зберігання та передачу міжнародної інформації, а також підготовку рекомендацій для прийняття управлінських рішень у сфері інформаційно-аналітичної діяльності у міжнародних відносинах.

Викладання дисциплін професійного спрямування забезпечується в Університеті «КРОК» висококваліфікованими викладачами – фахівцями у сфері міжнародної інформації, міжнародних відносин, інформаційних систем та технологій. Крім того, серйозна увага приділяється мовній підготовці.

НАУКОВА РОБОТА

Для забезпечення навчальною й навчально-методичною літературою студентів, які вивчають дисципліни та курси, закріплені за кафедрою, педагогічні працівники кафедри розробили, опублікували та активно впроваджують низку підручників, монографій, навчальних посібників.

Викладачі кафедри впроваджують результати своїх досліджень та наукових розробок у вигляді наукових статей в українських і закордонних спеціалізованих виданнях, збірниках матеріалів, активно беруть участь у міжвузівських та міжнародних науково-практичних конференціях та семінарах.

АСПІРАНТУРА

Із 2011 року на кафедрі працює аспірантура за спеціальністю 23.00.02 – політичні інститути та процеси.

Викладачі

Основні дисципліни

» Аналіз зовнішньої політики » Дипломатична та консульська служба » Дипломатичний протокол та етикет » Електронний PR » Європейська інтеграція України » Зв’язки з громадськістю » Зовнішня політика України » Інформаційне суспільство » Інформаційні війни » Інформаційно-аналітична діяльність у міжнародних відносинах » Інформаційно-аналітична робота в Інтернет » Крос-культурні відносини » Міжнародна інформація » Міжнародні відносини та світова політика » Міжнародні інформаційні системи і технології » Міжнародні системи та глобальний розвиток » Основи інформатизації суспільства » Основи інформаційно-аналітичної діяльності  » Теорія масової комунікації  » Теорія та практика комунікацій  » Теорія та практика міжнародних відносин

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра міжнародних відносин та суспільних комунікацій