13 лютого 2018 In Новини та події

4–8 січня 2018 року голова районної «Просвіти», завідувач кафедри ІУПР Василь Глаголюк та директор Інституту управління природними ресурсами Василь Футулуйчук організували теплий прийом групі з 20 школярів та 5 вчителів з м. Констянтинівки (Донецька обл.), що прибули на Різдвяні свята до Коломийщини.

04 грудня 2017 In Новини та події

У листопаді 2017 року відбулася презентація спеціальностей Інституту управління природними ресурсами на ярмарках кар’єри. Захід був корисним та пізнавальним для його учасників, серед яких були школярі випускних класів Снятинського, Городенківського та Косівського районів Івано-Франківської області. 

18 жовтня 2017 In Новини та події

З ініціативи Студентської ради та адміністрації Інституту управління природними ресурсами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» м. Коломия з 28 вересня по 13 жовтня 2017 р. з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, УПА та Покрови Пресвятої Богородиці студентами проведено акцію «Підтримаємо наших захисників» 

06 лютого 2017 In Архів оголошень

Інститут управління природними ресурсами Університету «КРОК» в м. Коломия (Івано-Франківська область) проводить набір слухачів на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та осіб, позбавлених кваліфікаційного сертифіката.

Сторінка 1 з 7
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.