06 лютого 2017 In Архів оголошень

Інститут управління природними ресурсами Університету «КРОК» в м. Коломия (Івано-Франківська область) проводить набір слухачів на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та осіб, позбавлених кваліфікаційного сертифіката.

14 грудня 2016 In Новини та події

Студентська команда Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» (м. Коломия) посіла друге місце в міському чемпіонаті з брейн-рингу, що проводився до Дня студента за ініціативи відділу молоді та спорту Коломийської міської ради.

14 грудня 2016 In Новини та події

2 грудня 2016 року в Коломийському Інституті управління природними ресурсами Університету «КРОК» (ІУПР) відбувся семінар «Розвиток освітянського партнерства в галузі використання природних ресурсів та формування екологічної культури».

12 грудня 2016 In Архів оголошень

Інститут управління природними ресурсами Університету «КРОК» проводить набір слухачів на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та осіб, позбавлених кваліфікаційного сертифіката.

Сторінка 1 з 6