26 березня 2018 In Новини та події

21 березня 2018 р. в Інституті управління природними ресурсами Університету «КРОК» відбувся профорієнтаційний захід «Людина та її професія».

19 березня 2018 In Новини та події

14 березня 2018 року для студентів Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» було проведено практичне заняття на об’єкті Княждвірського НВК.

19 березня 2018 In Новини та події

На початку березня 2018 року Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» вручено Подяку від командування 10-ї гірсько-штурмової бригади, героя України Зубанича Василя Івановича за організацію та надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям в зоні АТО в Луганській області.

13 лютого 2018 In Новини та події

4–8 січня 2018 року голова районної «Просвіти», завідувач кафедри ІУПР Василь Глаголюк та директор Інституту управління природними ресурсами Василь Футулуйчук організували теплий прийом групі з 20 школярів та 5 вчителів з м. Констянтинівки (Донецька обл.), що прибули на Різдвяні свята до Коломийщини.

Сторінка 1 з 8