Факультет міжнародних відносин

Засновано в липні 1999 року

Декан
Рокоча Віра Володимирівна
доктор економічних наук,
професор

Кабінет 413
(+38 044) 456-71-91, вн. 222


Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 18:00
без обідньої перерви
сб., нд.: вихідні

Життя – це постійна взаємодія з іншими людьми, від якої залежить успішний результат будь-якої справи. А відносини в міжнародній сфері, ділові та інші зв'язки між державами в сучасному світі важко переоцінити. І професії, пов'язані з міжнародними відносинами, залишаються актуальними і престижними.

Основна діяльність факультету направлена на навчання студентів у галузі міжнародних економічних відносин і підготовка їх до професійної діяльності:

  • проведення наукових досліджень та наукових конференцій із залученням майбутніх фахівців;
  • викладання певної частини дисциплін для студентів факультету міжнародних відносин іноземними мовами;
  • співпраця з бізнес-спільнотою, споживачами і замовниками освітніх послуг факультету задля ефективного задоволення їхніх динамічних потреб;
  • розвиток підприємницької компоненти в навчальних програмах;
  • реалізація особливих (ексклюзивних) бізнес-проектів і програм, пов’язаних із навчально-науковою спрямованістю Університету, а також таких, що забезпечать залучення додаткових фінансових коштів для його сталого розвитку;
  • розвиток міжнародної діяльності, забезпечення зростання кількості іноземних студентів на навчальних програмах Університету. Інтернаціоналізація освіти.

Особливість міжнародника як фахівця полягає в тому, що, крім володіння професійними знаннями і знаннями іноземної мови, він повинен бути патріотом своєї країни, вміти представляти її інтереси і захищати їх. Бути спеціалістом із міжнародних відносин означає бути мислячим, креативним, працьовитим і працездатним, цілеспрямованим, ерудованим, націленим на позитивний результат і постійне професійне самовдосконалення.

Навчання на факультеті – це серйозна робота, що потребує вміння думати, аналізувати, приймати рішення, готовності розв’язувати складні завдання. Та разом із тим це великі професійні перспективи і кар’єрні можливості в майбутньому.

Факультет міжнародних відносин здійснює підготовку бакалаврів за денною формою навчання

Факультет міжнародних відносин здійснює підготовку
магістрів за денною формою навчання

Університет «КРОК» реалізує низку спеціалізованих освітніх програм. Факультет міжнародних відносин надає можливість навчатися англійською мовою, опановувати декілька іноземних мов, стажуватися за кордоном, отримувати разом з українським дипломом диплом іноземного вищого навчального закладу.

Факультет пропонує можливість отримати додатково диплом австрійського університету:

Студенти факультету відкривають для себе світ, вчаться розуміти його і знаходити своє місце в ньому, опановують цікаві та актуальні професії.

До складу факультету входять:

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Факультет міжнародних відносин