Факультет економіки та підприємництва

Засновано в липні 1999 року

Декан
Кахута Надія Дмитрівна
кандидат фізико-математичних наук


Заступник декана
Кудак Володимир Миколайович
кандидат економічних наук

Кабінет 116-1
(+38 044) 455-56-91, вн. 116

Ми працюємо для Вас
Пн - Пт: 8:00 - 20:00
Без обідньої перерви
Вихідні: субота, неділя

Саме з навчання за економічними спеціальностями розпочав свою освітню діяльність Університет «КРОК». Факультет економіки та підприємництва включає найбільшу кількість напрямів підготовки в Університеті. Його випускники – висококваліфіковані фахівці, які завжди затребувані. Без економістів неможлива діяльність будь-якого підприємства, організації. Фактично студенти факультету вивчають сам механізм існування підприємства незалежно від його розмірів і форми власності.

Ті, хто зупиняють свій вибір на економічних напрямах підготовки, обирають відповідальну роботу, що вимагає глибоких професійних знань, уваги, посидючості, схильності до логічного і аналітичного мислення, врівноваженості, вміння бачити систему в цілому, самоконтролю, зібраності, ініціативності. Це загальні характеристики для всіх фахівців, яких готує факультет, але кожний напрям має свої особливості і вимагає додаткових якостей. Так, бухгалтер – це книгознавець, який веде облік господарської діяльності підприємства. Він повинен бути спокійним, сконцентрованим. А ось маркетологу слід бути активним, динамічним, комунікабельним, рішучим, цілеспрямованим. Фінансистами ж працюють ті, кому цікава інформація і кому не нудно працювати з цифрами і даними. Вони врівноважені, дипломатичні і дуже відповідальні.

Факультет пропонує підготовку бакалаврів та магістрів на денній формі навчання за спеціальностями:

За кожною із цих спеціальностей розроблена низка спеціалізацій які дозволяють отримати сучасні та практичні знання, що відповідають вимогам ринку праці.

Отже, здобувати освіту приходять дуже різні люди, і факультет об’єднує їх, даючи можливість створити міцний фундамент для майбутніх професійних перемог.

До складу факультету входить 7 кафедр:

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Факультет економіки та підприємництва