Зустріч дискусійного бізнес-клубу на тему «Сказка о потерянном времени» — Університет «КРОК»

Зустріч дискусійного бізнес-клубу на тему «Сказка о потерянном времени»

12 серпня 2014 Оголошення

21 серпня 2014 року BSK та компанія Yaware запрошуть власників компаній, керівників, топ-менеджерів, HR-директорів, СЕО та осіб, які приймають рішення в організаціях і компаніях, взяти участь у роботі дискусійного бізнес-клубу на тему «Сказка о потерянном времени». Ми будемо говорити про те, як підвищити ефективність роботи компанії, збільшити результативність персоналу і скоротити непродуктивні витрати часу.

Очікуємо активне обговорення з групою зацікавлених осіб актуальних питань, що стосуються головного активу компанії – персоналу, шукаємо відповіді на питання: скорочувати, підвищувати, залишити все як є, посилювати контроль за дисципліною чи піти шляхом компаній-лідерів – Google, Facebook або знайти свій шлях і все ж таки стати «The Best Place to Work».

Спікери:

• Олексій Олейник, керівник компанії Yaware;
  • Дмитро Купреєв, комерційний директор Ecosoft Ukraine;
  • Ігор Соловйов, директор Unisender

Час проведення зустрічі: 21 серпня (четвер) з 10-00 до 12-00

Місце проведення: Університет КРОК, вул. Лагерна, 30–32

Для участі в дискусійному бізнес-клубі реєстрація обов’язкова.

Новини про захід на сторінці Facebook

Контактна особа:
Людмила Горохова
тел./факс: (+38 044) 455-69-81

Оновлено: Четвер, 21 серпня 2014 16:28

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Зустріч дискусійного бізнес-клубу на тему "Сказка о потерянном времени"