Збираємо новорічні подарунки для дітей-інвалідів у Цюрупинський дитячий будинок-інтернат — Університет «КРОК»

27 листопада 2014 Оголошення

Благодійна акція «ДОБРО ТВОРИТИ ЛЕГКО»

Уже понад 10 років студенти Університету «КРОК» відвідують дитячий будинок-інтернат для дітей-інвалідів у місті Цюрупинську (Херсонська область). І все це завдяки Вам, шановні студенти та адміністрація. Щороку ми спільними зусиллями тішимо дітей подарунками.

Цього року ми знову розпочинаємо акцію зі збору коштів та речей для дітей, які позбавлені батьківського тепла, щоб вони принаймні на новорічні свята змогли відчути любов та піклування.

До 15 грудня 2014 року до каб. 144 або 421 Ви можете принести:

• Іграшки
  • Книжки
  • Одяг
  • Канцтовари
  • Засоби особистої гігієни
  • Кошти

За детальною інформацією звертайтеся:
каб. 144 – Студентське благодійне товариство «СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ»
каб. 421 – Культурний центр
063-712-38-29 – Вікторія Ковальчук

Не зволікайте і зігрійте своїм теплом та турботою малюків!

Також приєднуйтеся до нас під час промоакцій зі збору коштів та речей для дітей-інвалідів, що відбудуться 28 листопада, 3 та 11 грудня в холі першого поверху Університету з 9:50 до 14:30

Оновлено: Четвер, 25 грудня 2014 10:27

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Збираємо новорічні подарунки для дітей-інвалідів в Цюрупинський дитячий будинок-інтернат