V країнознавчий просвітницький фестиваль «ДІАЛОГ КУЛЬТУР» — Університет «КРОК»

V країнознавчий просвітницький фестиваль «ДІАЛОГ КУЛЬТУР»

04 березня 2015 Оголошення

Мета проекту полягає в ознайомленні школярів, молоді з особливостями культури країн народів світу, сприянні формуванню особистості на засадах толерантності, взаємоповаги до інших культур та народів.

Історія фестивального руху

• 11.03.2011 – Діалог культур: країни Африки
  • 25.11.2011 – Діалог культур: країни Латинської Америки
  • 03.12.2012 – Діалог культур: країни Європи
  • 17.02.2014 – Діалог культур: країни Азії

16 березня 2015 року на базі Університету «КРОК» відбудеться країнознавчий просвітницький фестиваль «Діалог культур: країни Америки, Австралія та Океанія» для шкіл-партнерів Університету «КРОК», Асоційованих шкіл ЮНЕСКО та студентів.

Фестиваль проходить за сприяння Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Організатори, співорганізатори та партнери: Університет економіки та права «КРОК» (корпоративне управління, департамент довузівської підготовки, кафедра туризму, Коледж економіки, права та інформаційних технологій, інші підрозділи), Координаційна рада проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО», People to People International, громадські організації, культурні центри, посольства та консульства в Україні.

Учасники заходу: учні 9–11-х класів шкіл-партнерів м. Києва, Київської області, регіональних центрів навчання, Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, студенти Університету «КРОК».

Фестиваль відбудеться в Університеті «КРОК» (вул. Лагерна, 30–32, м. Київ).

Координатори та відповідальні за проект:

• Голова оргкомітету
    (044) 455-57-11
    Наконечна Наталія Василівна, проректор Університету «КРОК», директор департаменту довузівської підготовки
  • Координатор проекту
    067-441-48-73, (044) 455-57-13 (вн. 124)
    Мелько Людмила Федорівна, завідувач кафедри туризму Університету «КРОК»
  • Менеджер зі зв’язків із громадськістю
    (044) 455-57-11
    Чепіга Анастасія Петрівна
  • Координатор від Асоційованих шкіл ЮНЕСКО
    097-778-85-38