Студентський тиждень в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Студентський тиждень в Університеті «КРОК»

20 листопада 2014 Оголошення

17 листопада весь світ відзначає Міжнародний день студентів.

А в Університеті «КРОК» святкування тривають цілий тиждень :)

Кожного ранку починаючи з понеділка, незважаючи на похмуру осінню погоду, Студентська рада дарує всім, хто приходить до «КРОКу», святковий настрій.

Уже 2 роки в Університеті діє «KROK Mafia Club», що дає можливість усім бажаючим зіграти в «Мафію», найбільш студентську гру. У вівторок досвідчені гравці ділилися своїм досвідом із новими учасниками. Швидше за все, на клуб очікує значне поповнення за рахунок першокурсників. Приєднуйтеся і Ви!

Вівторок довів, що ми шануємо країну, в якій живемо, та знаємо її історію!  Брейн-ринг «Я люблю Україну», організований Студентською радою юридичного факультету, пройшов з успіхом. У битві ерудитів взяли участь представники різних навчальних підрозділів «КРОКу». У запеклій боротьбі перемогу здобули студенти юридичного факультету, друге місце за факультетом міжнародних відносин, третє виборов Інститут інформаційних та комунікаційних технологій, четверте в Київського коледжу нерухомості.

Студентська рада юридичного факультету провела акцію проти паління та на підтримку здорового способу життя – студенти обмінювали цигарки на цукерки.

Також «КРОКівцям» було анонсовано новий благодійний проект «KinoKrok», інформація про який з’явиться найближчим часом.

У середу на нас чекав перегляд студентських короткометражних фільмів.

У конкурсі взяли участь 5 робіт. Перше місце посіла робота Київського коледжу нерухомості. Друге місце поділили між собою фільми студентів юридичного факультету та Марченко Вікторії. Третє місце зайняла робота факультету міжнародних відносин. А в номінації «Найоригінальніший задум» переміг фільм факультету економіки та підприємництва. Поза конкурсом з успіхом була представлена робота Студентської ради Університету, що заслужила овації глядачів.

20 листопада, у четвер, на нас чекають святковий концерт та вечірка в колі «КРОКівських» друзів.

Повний звіт, студентські фільми і яскраві фото очікуйте вже наступного тижня. А поки беріть активну участь у святкуванні Міжнародного дня студентів та готуйтеся до кастингу в нову команду КВК Університету «КРОК»!

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 10:27

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Студентський тиждень в Університеті «КРОК»