День відкритих дверей – 25 квітня — Університет «КРОК»

День відкритих дверей – 25 квітня

20 квітня 2015 Оголошення

У гості до «КРОКу»

Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій проводять День відкритих дверей

25 квітня об 11.00 «КРОК» відкриває двері майбутнім студентам – учням 9 та 11 класів, запрошуючи їх до знайомства в затишній атмосфері навчального корпусу на Лагерній, 30–32.

Для своїх гостей «КРОК» приготував презентації спеціальностей і напрямів підготовки, екскурсії та спілкування з представниками Приймальної комісії, які нададуть інформацію про особливості вступу в 2015 році і роз’яснять нюанси нового законодавства в галузі освіти.

Університет «КРОК» – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що здійснює підготовку фахівців за напрямами: «Правознавство», «Психологія», «Туризм», «Комп’ютерні науки», «Міжнародна інформація», «Міжнародний бізнес», «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства». На базі всіх напрямів розроблено актуальні спеціалізації.

«КРОК» надає своїм студентам широкі можливості для здобуття додаткової освіти, реалізуючи цікаві освітні проекти та залучаючи до їхньої розробки фахівців-практиків, представників провідних компаній.

До складу Університету входить Коледж економіки, права та інформаційних технологій, де здобувають освіту майбутні фахівці у галузях економіки, права, комп’ютерних наук, а також майбутні спеціалісти з оціночної діяльності і готельного обслуговування.

Випускники Університету та Коледжу отримують дипломи державного зразка.

Дорогі вступники, чекаємо вас, а також ваших батьків і друзів на Дні відкритих дверей, де з радістю відповімо на всі ваші запитання, познайомимо з одним із кращих недержавних вищих навчальних закладів та одним із «найбільш студентських» університетів України!

Зареєструватися на захід можна на сайті Університету. Додаткова інформація – за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.

Оновлено: Субота, 25 квітня 2015 15:13

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » День відкритих дверей - 25 квітня