Благодійний Ювілейний концерт до 75-річчя О.В. Картунова — Університет «КРОК»

Благодійний Ювілейний концерт до 75-річчя О.В. Картунова

26 березня 2015 Оголошення

Шановні «КРОКівці», запрошуємо Вас на Благодійний Ювілейний концерт, присвячений 75-річчю доктора політичних наук, академіка УАПН, заслуженого діяча науки і техніки України Картунова Олексія Васильовича.

Концерт відбудеться 30 березня в актовій залі Університету «КРОК». Початок – о 17.00.

Олексій Васильович працює в нашому Університеті близько 20 років.

Це принципова, добра, життєрадісна, чесна і відповідальна людина, талановитий вчений, блискучий педагог.

Олексій Васильович володіє дивовижною працездатністю, ініціативністю, цілеспрямованістю.

З 1996 року він очолює кафедру суспільних наук. Першим у нашому Університеті підготував та захистив докторську дисертацію.

Олексій Васильович став першим в Університеті академіком Української Академії політичних наук, а також першим у нашому Університеті і єдиним в українських ВНЗ недержавної форми власності заслуженим діячем науки і техніки України.

Він автор та співавтор понад 600 наукових публікацій, дві з яких навіть потрапили до бібліотеки Конгресу США. Вважається одним з батьків-засновників політології та етнополітології в Україні.

Олексій Васильович – сильна і мужня людина. Проте зараз він дуже потребує нашої підтримки в боротьбі з підступною хворобою.

Сподіваємося на зустріч з Вами під час благодійного концерту!

Номер карткового рахунку в «Приватбанку»  для допомоги Олексію Васильовичу – 4149 4978 2503 1836.

Оновлено: Понеділок, 30 березня 2015 19:53

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Благодійний Ювілейний концерт до 75-річчя О.В. Картунова