28 листопада – «HOT VACANCY DAY» — Університет «КРОК»

28 листопада – «HOT VACANCY DAY»

27 листопада 2014 Оголошення

28 листопада в Університеті «КРОК» пройде «HOT VACANCY DAY»

Центр розвитку кар’єри Університету «КРОК» 28 листопада 2014 року проводить ярмарок вакансій для студентів, які мають бажання працювати у вільний від навчання час. На осінньому «HOT VACANCY DAY» роботодавці презентують вакансії на неповний робочий день та вакансії із гнучким графіком роботи. Даний формат був обраний з метою забезпечення студентів тимчасовою роботою на період зимових канікул та в позанавчальний час.

Вакансії представлятимуть такі компанії-роботодавці:  «Алло»,  рекламний холдинг «AllMotiongroup», «Банк Ренесанс Кредит»,  «Інтертоп»,  Київський молодіжний центр праці, «Сільпо», «Скарбниця»,  «Укртелеком», «Bank4You», «BAUER», «VIASAT» та «VostokFinance Group».

Чекаємо студентів усіх курсів на ярмарку вакансій 28 листопада з 12:30 до 14:30 у читальному залі бібліотеки Університету «КРОК» (ауд. 237).

Оновлено: Неділя, 30 листопада 2014 18:13

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » 28 листопада – «HOT VACANCY DAY»