«КРОКівці» перемогли збірну Іспанії у першій грі з фінансового футболу — Університет «КРОК»

«КРОКівці» перемогли збірну Іспанії у першій грі з фінансового футболу

27 квітня 2012 Новини та події

«КРОКівці» перемогли збірну Іспанії у першій грі з фінансового футболу27 квітня в конференц-залі готелю Хаят відбувся перший в Україні матч із фінансового футболу. Нова гра є частиною глобальної ініціативи Visa з підвищення фінансової грамотності молоді у всьому світі.

Команда студенток 2 курсу КЕПІТу, спеціальності «Економіка підприємства» - Брицька Вікторія, Коровай Маргарита, Газарянс Аля, Крилова Ірина, Гучек Катерина, Іванова Аня і Пташка Катерина - виграли в команди студентів з Іспанії з рахунком 2:0. Організатором заходу виступили «ПриватБанк» та компанія Visa. Офіційний партнер гри - ФІФА.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОКівці» перемогли збірну Іспанії у першій грі з фінансового футболу