Університет «КРОК» увійшов до складу членів Глобального договору ООН — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» увійшов до складу членів Глобального договору ООН

04 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»4 вересня 2012 року за ініціативи Департаменту з розвитку Університету «КРОК» наш навчальний заклад увійшов до складу членів Глобального договору Організації Об’єднаних Націй. На сьогодні Договір об’єднує понад 8 000 компаній та організацій у 135 країнах світу. Глобальний договір ООН – це ініціатива, спрямована на виявлення й поширення передового досвіду у сфері розробки і реалізації корпоративної соціальної відповідальності компаній. Члени Договору сприяють вирішенню фундаментальних проблем глобальної економіки і розвитку суспільства.

Таким чином, утворюється нове бізнес-середовище, що впроваджує принципи соціальної відповідальності не лише на національному, а й на регіональному та глобальному рівнях. Приєднавшись до цієї ініціативи, Університет підтримав 10 принципів Глобального договору ООН.

Оновлено: Середа, 28 травня 2014 16:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» увійшов до складу членів Глобального договору ООН