Профорієнтаційна діяльність Університету "КРОК" у вересні — Університет «КРОК»

Профорієнтаційна діяльність Університету "КРОК" у вересні

25 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»20, 21 та 25 вересня Університет взяв участь у двох ярмарках професій (у містах Бровари та Ірпінь), а також в ярмарку кар’єри і вакансій «Молодь Києва – майбутнє столиці», що відбувся в Київському палаці дітей та юнацтва.

Школярі, які завітали на ці заходи, отримали важливу інформацію про спеціальності, умови вступу до вищих навчальних закладів і були запрошені на підготовчі курси, що нещодавно розпочали свою роботу. Ярмарок кар’єри та вакансій відрізнявся від інших заходів тим, що передбачав проведення профконсультацій, профдіагностичного комп'ютерного тестування та ділових профорієнтаційних ігор. Під час ярмарку представниця нашого Університету - керівник «Prof Club» Вікторія Лісовська провела гру «Професіанс», в якій взяли участь учні 9 та 11 класів. За результатами участі у заходах Університет «КРОК» було нагороджено подякою Ірпінського міського центру зайнятості за активну профорієнтаційну роботу серед молоді та почесним дипломом Київського міського центру зайнятості.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Профорієнтаційна діяльність Університету "КРОК" у вересні