Університет «КРОК» взяв участь у міжнародній освітній виставці — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» взяв участь у міжнародній освітній виставці

07 квітня 2012 Новини та події

Університет «КРОК» взяв участь у міжнародній освітній виставці7 квітня в готелі «Хаятт Рідженсі» відбулася виставка «Міжнародна освіта», організатором якої виступила російська компанія Begin Group.

На виставці Університет «КРОК» представив існуючі програми першого і другого вищої освіти, магістратури, міжнародну програму MBA, програму підвищення кваліфікації та профперепідготовки, Бізнес-школу «КРОК».

Виставку відвідали студенти старших курсів і фахівці різних рівнів, які зацікавлені в продовженні навчання, придбанні нових знань і навичок. На виставці були представлені презентації програм провідних вузів і бізнес-шкіл, відбулися відкриті майстер-класи представників навчальних закладів, для відвідувачів проходило пробне тестування.

Оновлено: Вівторок, 25 березня 2014 14:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» взяв участь у міжнародній освітній виставці