Prof Club організував профорієнтаційну гру «ПРОФ-Брейн» для старшокласників — Університет «КРОК»

Prof Club організував профорієнтаційну гру «ПРОФ-Брейн» для старшокласників

11 квітня 2012 Новини та події

«Prof Club організував профорієнтаційну гру «ПРОФ-Брейн»11 квітня відбулася інтелектуально-розважальна гра «ПРОФ-Брейн» для школярів 9-11 класів.

Гра проходила у форматі брейн-рингу, тема якого – професії. Завданням кожної команди було відповісти на максимальну кількість запитань. Мета гри полягала в тому, щоб школярі отримали додаткові знання про існуючі професії ділового світу та змогли правильно обрати майбутній фах.

На гру завітали 7 команд по 4-6 учнів із шкіл №№ 58, 27, 140, 263, 256, Гімназії № 176 та Технічного ліцею.

Перемогу здобула команда «Молодість» (ЗОШ № 58), учасники якої отримали кубок, сертифікати переможців, фірмові чашки та членські картки Prof Club – профорієнтаційного клубу, який покликаний стати базою для професійного та особистісного розвитку кожного з його учасників.

Оновлено: Вівторок, 25 березня 2014 12:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Prof Club організував профорієнтаційну гру «ПРОФ-Брейн» для старшокласників