Вітаємо студентів, які вдало пройшли відбір до літньої школи в Італії! — Університет «КРОК»

Вітаємо студентів, які вдало пройшли відбір до літньої школи в Італії!

Управління міжнародного співробітництва15 травня відбувся відбір студентів на навчання в літній школі італійської мови Університету м. Удіне.

Можливість навчання наших студентів у літній школі в Італії - результат тривалої та кропіткої роботи Управління міжнародного співробітництва, яке займається налагодженням партнерських зв’язків Університету «КРОК» з навчальними закладами з усього світу.

Із п’ятнадцяти студентів, які подали заявки, було обрано лише двох. Процес відбору проходив у форматі співбесіди. Її проводили директор департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Чабала К.Г. та представники Управління міжнародного співробітництва. За результатами співбесіди, а також тестування з англійської мови право навчатися в літній школі з 3 до 21 липня цього року було надано Кириловій Анастасії та Ханіній Мар’яні. Вітаємо дівчат з перемогою!

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 14:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Вітаємо студентів, які вдало пройшли відбір до літньої школи в Італії!