Підсумки роботи відділення економіки Малої академії наук за 2013–2014 навчальний рік — Університет «КРОК»

21 травня 2014 Новини та події

Щоб мати можливість знайти своє місце в житті, сучасний учень (студент) повинен володіти певними знаннями й уміннями; бути здатним генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, творчо мислити, вміти здобувати, переробляти інформацію, отриману з різних джерел, застосовувати її для індивідуального розвитку та самовдосконалення. Участь у роботі Малої академії наук (МАН) – це реальний шанс для формування зазначених навичок у сучасної молоді. Саме тому Коледж економіки, права та інформаційних технологій так зацікавлений у співпраці з МАН м. Києва.

19 травня 2014 року на базі Університету відбулося підбиття підсумків роботи відділення економіки МАН м. Києва за 2013–2014 навчальний рік.

Зі словами привітання до юних науковців-дослідників, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, звернулися керівник відділення економіки МАН м. Києва Аліна Миколаївна Піліна та директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Людмила Петрівна Сумбаєва.

Учасникам заходу було вручено дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, а також грамоти за активну участь у роботі відділення економіки. Вітаємо Івахненка Владислава, студента ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, спеціальність «Фінанси і кредит», за ІІІ місце у ІІ міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Аліна Миколаївна Піліна висловила слова подяки керівництву Університету за високий рівень організації заходів, які проходили на базі навчального закладу, та вручила завідувачу відділення економіки Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Новіцькій Наталії Костянтинівні «Подяку за самовіддану роботу з творчо обдарованою молоддю, високі показники вихованців на II (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН України та плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді у 2013-2014 навчальному році».

Вітаємо колегу з відзнакою і дякуємо департаменту зв'язків із громадськістю та реклами і Культурному центру за допомогу в організації заходу.

Оновлено: Четвер, 05 лютого 2015 16:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підсумки роботи відділення економіки Малої академії наук за 2013–2014 навчальний рік