«КРОК» відсвяткував День народження в Пирогові! — Університет «КРОК»

«КРОК» відсвяткував День народження в Пирогові!

19 травня 2014 Новини та події

Завершився вікенд сімейного фестивалю «КРОК до родини єднає Україну»

Фестиваль було приурочено до 22-ї річниці від Дня народження Університету «КРОК».

Свято проходило в Музеї під відкритим  небом у Пирогові. Тепле весняне повітря та мальовничі пейзажі сприяли чудовому родинному дозвіллю кожного члена «КРОКівської» родини. Навіть погодні примхи не змогли зіпсувати гарного свята, а навпаки – додавали свіжості веселому відпочинку.

Територія фестивалю була поділена на тематичні «зони», в яких учасники могли знайти заняття до душі. Так, на спортивній галявині проходили естафети і змагання, а також проводилися «Козацькі герці». Для прихильників подорожей працювала туристична зона, де пригощали кулішем та розповідали, як краще організовувати мандрівки.  Гості могли відвідати екологічні та hand-made майстер-класи, відпочити в зоні гармонії, беручи участь у тренінгах з особистісного розвитку. Паралельно проводилася виставка освітніх можливостей, а всі охочі могли зробити фотографії найяскравіших моментів події.

Фестиваль відвідало близько півтори тисячі «КРОКівців» – сім'ї студентів, випускників, співробітників, партнерів та друзів Університету, коледжів і Київського ліцею бізнесу.

Кожен гість заходу не лише отримав приємні подарунки та незабутні враження, а й наповнив себе почуттями миру, радості та любові, що завжди щиро дарує Університет «КРОК».

Оновлено: Понеділок, 21 липня 2014 15:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» відсвяткував День народження в Пирогові!