Візит студентів з Екваторіальної Гвінеї в PinchukArtCentre — Університет «КРОК»

Візит студентів з Екваторіальної Гвінеї в PinchukArtCentre

Управління міжнародного співробітництва23 листопада 2012 року група студентів підготовчого відділення з Екваторіальної Гвінеї разом зі своїм куратором відвідала виставку мистецьких робіт Future Generation Art Prize 2012 у PinchukArtCentre.

PinchukArtCentre представив виставку двадцяти одного номінанта на здобуття премії Future Generation Art Prize 2012 – першої глобальної міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука у грудні 2009 року. Виставка фокусується на нових роботах, створених спеціально для арт-центру, та має на меті максимальне розкриття мистецької позиції молодих авторів. Експозиція дозволяє скласти уявлення про нові тенденції та напрямки арт-діяльності нового покоління художників. Виставка проходитиме з 3 листопада 2012 року до 6 січня 2013 року. Ім’я володаря Головної премії, що складає $100 000, буде визначено та оголошено у Києві 7 грудня 2012 року за рішенням поважного міжнародного журі. Студенти були вражені роботами молодих митців та виявили бажання відвідати виставку ще раз.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 09:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Візит студентів з Екваторіальної Гвінеї в PinchukArtCentre