День Перемоги — Університет «КРОК»

День Перемоги

14 травня 2014 Новини та події

12 травня  2014 року в Університеті «КРОК» відзначили День Перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні.

Ректор Університету Сергій Михайлович Лаптєв привітав усіх присутніх із річницею Великої Перемоги. Актова зала «КРОКу» була вщент заповнена студентами та співробітниками. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто, на жаль, не дожив до цього дня, але своїм подвигом наблизив День Перемоги.

Спогадами поділився очевидець тих страшних часів – ветеран Великої Вітчизняної війни, почесний викладач юридичного факультету Іванков Олександр Васильович, к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Університету.

Від колективу Олександру Васильовичу вручили квіти та вітальний адрес.

У пам'ять за загиблими воїнами студенти Університету Микола Федунов та Анастасія Войтенко поклали квіти до меморіального комплексу «Бабин Яр» і до меморіальної дошки кавалера Ордена Вітчизняної війни I ступеня, нагородженого медалями «За відвагу» та «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні» – Копєйчикова Володимира Володимировича, д.ю.н., професора, академіка АПрН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, який працював на посаді професора і завідувача кафедри теорії та історії держави і права в Університеті «КРОК».

Культурний центр спільно з департаментом зі студентських питань, студентами, випускниками і співробітниками запропонували до перегляду літературно-музичну композицію за мотивами художнього фільму «В бой идут одни старики».

Коли наприкінці перегляду в переповненій залі увімкнули світло, було помітно, як багато глядачів щиро розчулилися, та й актори не приховували почуттів. Ще з півгодини всі дякували Денису Мігалю, Роману Дубенському, Отарі Векуа, Ігорю Потьомці, Віталію Шемчуку, Ігорю Степанченку, Альоні Карпенко та Ользі Гараніній за чудовий та проникливий виступ, справжній спів а капела та непідробні емоції.

Оновлено: Вівторок, 20 травня 2014 15:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День Перемоги