«МОЄ СТАВЛЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ» — Університет «КРОК»

«МОЄ СТАВЛЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ»

Управління міжнародного співробітництва29 листопада 2012 року відбувся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС», приурочений до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД. На заході були присутні представники Управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК».

Форум покликаний привернути увагу до проблеми проведення профілактики ВІЛ серед молоді, а також висвітлити теми захисту прав та свобод людини і толерантного ставлення в нашому суспільстві до людей, які живуть з ВІЛ. Захід відбувся за підтримки Надзвичайного та Повноважного Посла Німеччини в Україні Крістофера Вайля та організації «GIZ». На форумі також були присутні - голова Держслужби України соцзахворювань Александріна Тетяна Андріївна, керівник Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні Хольгер Нойвегер, заступник генерального директора з охорони здоров’я та контролю за захворюваннями Федерального міністерства охорони здоров’я Республіки Німеччина Франц Біндерт та координатор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) в Україні Анна Шакарішвілі.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 08:27