10-12 квітня 2014 року в Університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Стратегічне управління» — Університет «КРОК»

12 квітня 2014 Новини та події

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Стратегічне управління»Для участі в Олімпіаді зареєструвалися 50 учасників – представників 27 вищих навчальних закладів України та міста Києва, серед яких був Університет економіки та права «КРОК».

Членами журі виступили: Якубенко Валерій Дем’янович, д.е.н., професор, професор кафедри політичної економії обліково-економічних факультетів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана - голова журі; Шапоренко Ольга Іванівна, д.держ.упр., професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» – заступник голови журі; Одягайло Борис Михайлович, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» - відповідальний секретар; Пекна Галина Борисівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» - технічний секретар, а також Балан В.Г., Кігель В.Р., Король В.С., П’ятницька Г.Т., Терехов В.І., Токар В.В., Трофименко О.О., Чечетова Н.Ф., Шершньова З.Є.

Для розгляду звернень учасників була створена спеціальна апеляційна комісія в складі п’яти членів.

Олімпіада мала два тури. Першим туром було комп’ютерне тестування, а наступний полягав у вирішенні ситуаційних завдань (портфельний аналіз). Конкурсні завдання передбачали підготовку з таких модулів: нова управлінська парадигма, стратегічний аналіз, формування та вибір стратегії підприємства, підсистеми забезпечення стратегічного управління, управління стратегічними змінами.

Партнери Олімпіади: «ProGroup&Renaissance Consulting», «Висоцький Консалтинг», компанія «EY», музей «Пирогово», а також Форум соціальних ініціатив.

На відкритті Олімпіади з вітальним словом виступили голова Оргкомітету Сідак Володимир Степанович, голова журі Якубенко Валерій Дем’янович, а також представники партнерів Олімпіади – генеральний директор групи компаній «ProGroup&Renaissance Consulting» Жарков Олександр Вікторович та виконавчий директор Київського філіалу компанії «Висоцький Консалтинг» Орос Яна Сергіївна.

Під час кава-брейку для учасників Олімпіади провела презентацію молодший спеціаліст із найму персоналу та розвитку бренда роботодавця компанії «EY» Ірина Поправка.

За результатами тестування та письмових робіт перемогу в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Стратегічне управління» вибороли:

перше місце – Вакуленко Вероніка Олександрівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

друге місце – Пізнюр Марина Вікторівна (Національний університет харчових технологій);

третє місце – Рябініна Марина Василівна (Університет економіки та права «КРОК»), Сергійчук Наталія Сергіївна (Луцький національний технічний університет), Кривоус Ілля Вадимович (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана).

Переможцями в номінаціях стали:

1. Бєлозьоров Дмитро Андрійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка – «Кращий у трактуванні концепції стратегічного управління».
  2. Морозов Андрій Сергійович, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – «Кращий у виборі оптимальної стратегії конкурентної боротьби».
  3. Чорній Євгенія Степанівна, Уманський національний університет садівництва – «Кращий в оволодінні методом SWOT-аналізу».
  4. Жигадло Євгенія Юріївна, Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний університет фінансів» – «Кращий в оволодінні методами визначення конкурентних позицій підприємства».
  5. Шелупец Сергій Володимирович, Університет економіки та права «КРОК» – «За інноваційний підхід у вирішенні завдань».
  6. Ничипорчук Людмила Вікторівна, Луцький національний технічний університет – «Кращий в оволодінні стратегічним аналізом зовнішнього середовища підприємства».
  7. Борищук Тетяна Володимирівна, Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – «Кращий у виборі привабливих ринкових сегментів».
  8. Мала Галина Валеріївна, Хмельницький національний університет – «Кращий у формуванні дерева цілей підприємства».
  9. Самсонов Велимир Вячеславович, Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – «Кращий в оволодінні процесуальними підходами до стратегічного планування».
  10. Швидка Наталія Миколаївна Міжнародний університет фінансів – «Кращий у формуванні та оптимізації стратегічного набору підприємства».
  11. Саражинська Анна Олександрівна, Університет економіки та права «КРОК» – «Кращий у процесуальних підходах до системи управління стратегічними змінами на підприємстві».
  12. Борщ Алла Юріївна, Хмельницький національний університет – «Кращий у виборі стратегічної організаційної структури управління підприємством».
  13. Корсунська Марина Юріївна, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – «Кращий у виборі мотиваційних підходів до формування взаємовідносин між функціональними підрозділами підприємства в системі стратегічного управління підприємством».
  14. Рябець Ксенія Федорівна, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» – «Кращий в оволодінні методами портфельного аналізу».
  15. Михайлюк Мирослава Олександрівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – «Кращий у філософському баченні цінностей та стилю життя підприємства».

Вітаємо учасників та переможців Олімпіади!

Оновлено: Понеділок, 16 березня 2015 11:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 10-12 квітня 2014 року в Університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Стратегічне управління»