Битву виграє той, хто твердо вирішив перемогти! — Університет «КРОК»

Битву виграє той, хто твердо вирішив перемогти!

16 квітня 2014 Новини та події

Битву виграє той, хто твердо вирішив перемогти!Дипломом переможця було нагороджено студента IV курсу юридичного факультету Олексенко Владислава за І місце на 4-му відкритому чемпіонаті Київської області з кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в розділі «куміте». Владислав отримав перемогу у ваговій категорії до 72 кг серед чоловіків.

Київська міська організація кьокусінкай IFK в особі президента федерації Середи О.А. висловила подяку декану юридичного факультету Університету «КРОК» Гіжевському Володимиру Казіміровичу за сприяння участі у відкритому чемпіонаті студента факультету.

Оновлено: Четвер, 17 квітня 2014 08:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Битву виграє той, хто твердо вирішив перемогти!