Університет «КРОК» бажає вдалої сесії! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» бажає вдалої сесії!

Управління міжнародного співробітництва4 березня 2013 року в Університеті «КРОК» розпочалася навчально-екзаменаційна сесія в іноземних студентів. З Грузії та Азербайджану на місячну сесію до Університету приїхали студенти першого курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки «Фінанси і кредит». Студентам «КРОКу» необхідно скласти 9 іспитів, а саме: «Інформатика», «Вища математика», «Економічна теорія», «Історія України», «Мікроекономіка», «Економіка підприємства», «Безпека життєдіяльності», «Теорія ймовірностей» та «Математична статистика».

Окрім складання заліків та екзаменів, іноземні студенти пройдуть інтенсивний курс із російської мови.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 10:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Університет «КРОК» бажає вдалої сесії!