Університет «КРОК» відсвяткував 21 річницю! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» відсвяткував 21 річницю!

Управління міжнародного співробітництва15 травня 2013 року Університет «КРОК» відсвяткував 21-й День народження.

Святковий настрій панував з самого ранку завдяки якісній підготовці співробітників Корпорації до свята.

Під час урочистого великого збору КРОКівської родини було нагороджено більше 50 студентів та майже 200 співробітників. Відбулося нагородження почесними грамотами переможців олімпіад та інших змагань, найкращих студентів Університету.

Від Університету «КРОК» було вручено дві щорічні стипендії найкращим студентам. Стипендіатами імені В.В. Копєйчикова стали Гресь Ганна та Верхоляк Людмила, які отримали нагрудні знаки та стипендію за видатні досягнення у науково-дослідній роботі.

Переможцями Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету «КРОК» стали Янішевська Альона та Сергій Романець.

Престижною нагородою Університету, яка є традиційною, вважається отримання почесного знаку «ШАНИ». Кавалерами Знаку «ШАНИ» у 2013 році стали Власенко А.О., Литвин Н.М., Чабала К.Г.

Подарунком кожному співробітнику став дивовижний концерт, під час якого виступали вокалісти, лунав милозвучний саксофон, а також виступали із підготовленими спеціально до свята номерами театральна та вокальна студія Університету «КРОК».

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 16:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Університет «КРОК» відсвяткував 21 річницю!