День фізичної культури — Університет «КРОК»

День фізичної культури

12 вересня 2008 Новини та події

День фізичної культуриКожного року в другу суботу вересня в Україні святкується "День фізичної культури" і наш Університет не є винятком. Але оскільки ми не навчаємось в суботу, то свято ми організовуємо в п'ятницю. З самого ранку ми зустрічаємо студентів на вході в Університет. Головною "фішкою" цього дня є те, що ми міняємо цигарки на цукерки (далі дізнаєтесь для чого :)). Оскільки в університеті проходять заняття, ми маємо час тільки на перервах.

Але, навіть, у такий надзвичайно короткий термін ми встигаємо проводити зі студентами ранкову гімнастику, рекреаційні міні-проекти, показуємо сценки, й студенти мають змогу пограти в пінг-понг, баскетбол, дартс тощо, за що вони отримують "смайлики", які потім можуть обміняти на призи. Кожен рік на студентів чекає приємна несподіванка. Цього року це були аматорські змагання з армрестлінгу. Двобої були завзяті та захоплюючі.

Апогеєм цього дійства традиційно є спалення зібраних за цілий день цигарок. Ну що ж, до наступного свята! Здоров'я вам! Та нових приємних зустрічей з нами!

Оновлено: Понеділок, 07 квітня 2014 14:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День фізичної культури