Презентації першокурсників «ПЕРШИЙ КРОК» — Університет «КРОК»

Презентації першокурсників «ПЕРШИЙ КРОК»

23 жовтня 2008 Новини та події

Презентації першокурсників «ПЕРШИЙ КРОК»Катя, Ваня, Люда, Марина, Андрій - ХТО ВОНИ? З першого разу здається і не запам'ятати всіх, але якщо Катя - гарно співає, Ваня - вдало шуткує, Люда - танцює, Марина з Андрієм круто грають і всі вони голосно кричать "Ми нівроку, бо ми з КРОКу, КРОК нівроку, бо є ми!", відразу зрозуміло - свої! За цей місяць актова зала нашого Університету побачила багато! Головна подія жовтня - Презентації першокурсників "ПЕРШИЙ КРОК".

Факультет за факультетом зривали оплески, запалювалися зірками на сцені! Отже для всіх, для вас, для нас, для себе самих виступали: 9 жовтня - юридичний факультет, 16 жовтня - факультет економіки підприємництва, 17 жовтня - Коледж економіки, права та інформаційних технологій, 23 жовтня - факультет міжнародних відносин. Вітаємо першокурсників у дружній родині КРОКу!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентації першокурсників «ПЕРШИЙ КРОК»