Школа студентського самоврядування «Estudiart» — Університет «КРОК»

Школа студентського самоврядування «Estudiart»

15 листопада 2008 Новини та події

Школа студентського самоврядування «Estudiart»З 15 по 16 листопада у Клавдієво на базі «Зміна» для студентів-активістів Університету «КРОК» було проведено школу студентського самоврядування «Estudiart». Всі ми знаємо, що студентам потрібно допомагати вирішувати свої проблеми і відстоювати свої права, для цього й існують органи студентського самоврядування. «Estudiart» створена спеціально для розвитку співпраці представників Студентської Ради з адміністрацією.

Головна мета – обмін досвідом, навчити/навчитись чомусь новому! Під час школи провідними тренерами проводилися майстер-класи на такі теми, як: «Лідерство та робота зі студентами», «Проектний менеджмент», «4 дні після закінчення роботи в ОСС» тощо. На другий день всі учасники школи брали участь у рольовій грі «СІМуляція» для закріплення набутих знань на практиці. Отже, дводенний захід відбувся вдало: навчилися, відпочили і вкотре довели, що – МИ нівроку, бо ми з «КРОКу», «КРОК» нівроку бо є МИ!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа студентського самоврядування «Estudiart»