Новорічний подарунок КРОКівським малятам — Університет «КРОК»

Новорічний подарунок КРОКівським малятам

28 грудня 2008 Новини та події

Новорічний подарунок КРОКівським малятамПригоди Буратіно та Новий Рік. Що може пов’язати ці, на перший погляд, різні події? Тільки КРОК!  28 грудня в актовій залі пройшла шоста, традиційна, новорічна казка для дітей співробітників Університету. Ви скажете, що чогось не може бути? Може! Під Новий Рік в Кроці все може бути, навіть тато Карло стати Дідом Морозом, а Мальвіна - Снігуронькою. Сніжинки, сніговики, снігуроньки та чарівники - не фантазія, а реальні образи, в яких з’явилась дітвора на КРОКівському святі!

В подіях, що відбувались, вони охоче брали безпосередню участь - вибігали на сцену, торкались руками, топали ногами, кричали та сміялись. Фантастична атмосфера, музика, світло перетворили новорічну казку на подію, в якій не було ні акторів, ні глядачів - всі були причетними, переживали, боролись зі злом та раділи перемогам. Новорічна атмосфера, казкові події, щирість та тепло створили справжнє свято, головними героями якого були діти! Бо, ким ми б не були, ким не стали, куди б не занесла нас доля, ми завжди будемо дітьми, хоча б на трошки, хоча б на один день! Окрема подяка Буратіно, Мальвіні, П’єро, Артемону, Арлекіну, тату Карло, Тортилі, жабкам, Дуремару, Карабасу-Барабасу, лисиці Алісі і сліпому коту Базиліо… Всім-всім, студентам та співробітникам, творчим колективам та їх керівникам за подаровані дітям казку і радість!

Оновлено: Понеділок, 07 квітня 2014 11:37
Детальніше в цій категорії: « Презентація книги З НОВИМ 2009 РОКОМ!!! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новорічний подарунок КРОКівським малятам