Круглий стіл лідерів студентів та адміністрації — Університет «КРОК»

Круглий стіл лідерів студентів та адміністрації

24 лютого 2009 Новини та події

Круглий стіл лідерів студентів та адміністраціїУ рамках «Року партнерства» відбувся Круглий стіл лідерів студентського самоврядування та адміністрації Університету. Студентською радою Університету були представлені результати «Відкритої платформи» та Анкетування студентів Університету, проведені у січні та лютому 2009 року, після чого відбулось обговорення та визначення напрямків спільних дій адміністрації і студентського активу.

Результатом роботи Круглого столу стало створення п’яти робочих груп, які будуть працювати над вирішенням актуальних проблем Університету. Також було прийняте рішення про створення Ради зі студентських питань, в якій студенти і співробітники Університету будуть представлені у співвідношенні 50 на 50, що саме по собі є унікальною подією для вищого навчального закладу. За детальною інформацією звертатися до Студради Університету каб. 117-1 або за телефоном Гарячої лінії Студради - 8 (093) 978 05 47.

Детальніше в цій категорії: « Міс та Містер Коледжу - 2009 Вітаємо! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл лідерів студентів та адміністрації