Зустріч випускників 1999 року — Університет «КРОК»

Зустріч випускників 1999 року

14 березня 2009 Новини та події

Зустріч випускників 1999 року14 березня наш Університет тепло приймав випускників 1999 року. Одногрупники, друзі, які дуже довго не бачили один одного (деякі навіть і по 10 років), знову були разом! Дуже приємно було спостерігати за дорослими, які зустрівшись, здається знову відчули себе студентами! За це свято дякуємо Асоціації випускників Університету «КРОК», яка доклала максимально зусиль, щоб зібрати всіх і створити гарну атмосферу!

Слід відмітити, що серед п’яти членів Правління Асоціаціїї троє – саме випускники 1999 року: Олена Вальковська, Сергій Кравченко та Євген Шеверєв. Велика подяка Студентським радам факультетів та Університету, які взяли на себе чималу організаційну роботу по зустрічі випускників, а також анкетування, в ході якого було з’ясовано, хто є самим популярним студентом випуску-1999 (Євген Камінський, Сергій Чернихевич, Сало Тарас) та улюбленими викладачами (І.Ф. Радіонова, В.С. Міщенко, Ю.О. Заіка).

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч випускників 1999 року