«Людина – бренд» або «Чи варто себе продавати?» — Університет «КРОК»

«Людина – бренд» або «Чи варто себе продавати?»

21 березня 2009 Новини та події

«Людина – бренд» або «Чи варто себе продавати?»За ініціативою Центру розвитку кар’єри пройшов майстер-клас Василя Вишнякова «Людина – бренд» або «Чи варто себе продавати?». Розглядалися питання, які жваво обговорювалися в аудиторії: Яка різниця між знанням та досвідом? Що таке результат і чим він відрізняється від процесу? Які зусилля потрібні, щоб шлях від «хочу зробити» до «можу зробити» був найкоротшим?

Хто це - «людина – бренд» і яка вона? Сьогодні питань було більше, ніж відповідей, але ті студенти, що стали слухачами майстер-класу, вже на один крок ближче до розуміння! Велика подяка Заріповій Світлані Зульфирівні за допомогу в організації цього заходу та Петровій Ірині Леонідовні за інтерес та відвідування.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Людина – бренд» або «Чи варто себе продавати?»