ФЕП провів зустріч до дня народження Т.Г. Шевченка — Університет «КРОК»

ФЕП провів зустріч до дня народження Т.Г. Шевченка

27 березня 2014 Новини та події

ФЕП провів зустріч до дня народження Т.Г. Шевченка27 березня 2014 року на факультеті економіки та підприємництва відбувся захід із нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

У ньому взяли учать студенти 4-х курсів, викладачі, співробітники кафедр та адміністрація факультету. Захід проходив за участю двох поважних гостей: завідуючої оргвідділу Всеукраїнського товариства «ПРОСВІТА» ім. Тараса Шевченка Фещенко Світлани Володимирівни і заступника директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка Національної академії наук Гальченка Сергія Анастасійовича.

Однією із найцікавіших подій для учасників зустрічі стала демонстрація «Захалявника» Т.Г. Шевченка, який приніс Сергій Анастасійович. «Захалявник» було видано в Женеві через сімнадцять років після смерті письменника, тобто у 1878 році. На території колишнього Радянського Союзу налічується всього шість примірників книги форматом 5х8.

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 17:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ФЕП провів зустріч до дня народження Т.Г. Шевченка