Заквітчаний КРОК — Університет «КРОК»

Заквітчаний КРОК

15 травня 2009 Новини та події

Заквітчаний КРОКАкція "Заквітчаний КРОК" зібрала і студентів, і співробітників, і випускників КРОКу біля скульптури, що символізує любов Університету до своїх студентів! В цей день біля КРОКу було висадждено 17 нових рослин засновниками Університету, членами Вченої Ради, співробітниками деканатів, членами Асоціації випускників Університету "КРОК" та членами Студентських рад Університету, факультетів, гуртожитків, що стало ще одним свідченням міцності корпоративної культури КРОКу!

Також за ініціативою студента юридичного ф-ту Сергія Панасюка, який є головою ВМГО "Варта", було висаджено 3 калини і таким чином започатковано калинову алею на КРОКівському подвір'ї! 17+3=20! І ми ще раз із задоволенням вітаємо Науково-навчальну фірму "КРОК" із 20-річчям!

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 11:39
Детальніше в цій категорії: « З днем народження, «КРОК»! КРОКу - 17!!! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Заквітчаний КРОК