День кар’єри — Університет «КРОК»

День кар’єри

21 травня 2009 Новини та події

День кар’єриВесняна акція – День кар’єри, відбулася в Університеті 21 травня 2009 року. Вперше вона проходила за підтримки членів Асоціації випускників Університету «КРОК», які прийшли поділитися зі студентами своїм досвідом у побудові кар’єри. У заході взяли участь такі установи, як кадрова агенція BK-Service Ltd., група компаній «Дорадо» (за участю випускників), компанія «Єврофінанс Капітал», Група компаній «FIM», «Юнайтед Бізнес Корпорейшн», компанія «FABERLIC» (за участю випускників), Центр підвищення майстерності водіїв «Штурман», журнал «Я-Перший», страхові компанії «Провідна» (за участю випускників) та «Оранта», рекрутингова агенція НН::Україна.

На День кар’єри презентував свої програми навчання Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК». Приємно було, що на запрошення відгукнулася й Оксана Єлманова, власниця групи компаній «FIM», яка зустрічалась з нашими студентами в рамках проекту «Історії успіху» в березні місяці. Велика подяка усім, хто прийшов на День кар’єри з боку студентів, викладачів та співробітників. Особлива подяка Студраді Університету за допомогу в день проведення заходу, особисто Лілії Денікевич-Левіній за організацію та проведення опитування студентів, а також Катерині Кононенко за допомогу нашим партнерам в організації презентації їх смачної продукції.

Оновлено: П'ятниця, 04 квітня 2014 11:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День кар’єри