Студентський мер Києва знову з КРОКу! — Університет «КРОК»

Студентський мер Києва знову з КРОКу!

19 червня 2009 Новини та події

Студентський мер Києва знову з КРОКу!«Наша Надія - Студентський мер Києва!!!» 19-21 червня 2009 року відбувся Київський регіональний етап Всеукраїнського мульти-фестивалю «Студентська Республіка – 2009». В проекті брали участь близько 60 команд з різних вишів: Університет «КРОК», НАУ, НУХТ, НУ КМА, Медичний університет ім. Богомольця, НТУУ «КПІ», НУБІП, КНЕУ, НПУ ім. Драгоманова, ВМУРЛ «Україна», ДАКІМ, КНУТД, КНУ ім. Шевченка та інші.

Учасники заходу – а це більше 400 найактивніших студентів столиці – отримали можливість різнобічно себе проявити, адже в рамках Студреспубліки була проведена велика кількість фестивалів: мафія, квест, туріада, фотокрос, спортивні змагання, а також політична та економічна ігри. Підсумком стало обрання представників столиці для Всеукраїнського етапу «Студентської Республіки – 2009»: 11 студентів-членів магістрату та студентського мера міста Києва. Університет «КРОК» отримав подвійну перемогу: місце в магістраті здобула студентка програми «КРОК-Ексклюзив» – Щепетильникова Єлизавета. А Голова Студентської ради Університету «КРОК» – Надія Сперчун – стала Студентським мером міста Києва! Нагадаємо, що у 2006 році ним стала наша Олександра Романцова.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентський мер Києва знову з КРОКу!