Ми нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є МИ! — Університет «КРОК»

Ми нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є МИ!

30 червня 2009 Новини та події

Ми нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є МИ!По-діловому, але все ж таки в дружній і невимушеній атмосфері відбулись Загальні збори Асоціації випускників Університету "КРОК", яка наразі налічує біля 100 членів. Учасники зборів схвалили звіт Правління та Ревізійної комісії, а, головне, обрали членів керівних органів, які будуть працювати над розбудовою і розвитком АВУ "КРОК" наступні 2 роки. Тож вітаємо нову команду: Голова Правління - Світлана Заріпова (випуск 2002 р., ФПО). Члени Правління: Олена Вальковська (випуск 1999 р., ФЕП), Ірина Скринник (випуск 2009 р., ФМВ), Сергій Кравченко (випуск 1999 р., ФЕП), Олександр Карапетян (випуск 1999 р., ЮФ).

До складу Ревізійної комісії увійшли: Ірина Архипчук (випуск 2002 р., ФЕП), Євген Шеверєв (випуск 1999 р., ФЕП), Анна Федоркова (випуск 2009 р., ФЕП). Збори традиційно завершились відкритою платформою, під час якої жваво обговорювались перспективи розвитку та пріоритетні напрямки діяльності Асоціації випускників на 2009-2010 р.р. Бажаємо новій команді підтримки і з боку випускників, і з боку адміністрації Університету! А випускників КРОКу всіх років запрошуємо приєднатися до Асоціації, бо не можна не погодитись з її девізом: "Ми нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є МИ!"

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ми нівроку, бо ми з КРОКу! КРОК нівроку, бо є МИ!