Від Нідерландів до КРОКу — Університет «КРОК»

Від Нідерландів до КРОКу

03 липня 2009 Новини та події

Від Нідерландів до КРОКуЗ 27 червня до 3 липня 2009 року відбулася бізнес-подорож групи студентів магістратури та професорів з Нідерландів. Захід організовано у рамках співробітництва між Університетом економіки та права «КРОК» та нідерландським університетом Markus Verbeek Business Academy. У бізнес-подорожі також узяли участь студенти першого-другого року навчання програми «Подвійний диплом для бакалаврату». Вони отримали змогу долучитися до всіх організованих в рамках подорожі заходів.

Найкращі студенти (Ківа Юлія, Оксана Кабанець, Юлія Письменна, Анна Коляденко) отримали сертифікати про успішне завершення курсу «Лідерство». Під час бізнес-подорожі були проведені такі заходи: навчальні заняття - тренінги з лідерства; бізнес-візити до провідних українських компаній - лідерів ринку, які мають міжнародну орієнтацію; виступи бізнесменів на тему «Лідер та лідерство в Україні»; культурно-освітні заходи та вручення міжнародних сертифікатів учасникам.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Від Нідерландів до КРОКу