ПЕРШИЙ КРОК першокурсників-2009 — Університет «КРОК»

ПЕРШИЙ КРОК першокурсників-2009

22 жовтня 2009 Новини та події

ПЕРШИЙ КРОК першокурсників-2009Вперше в Університеті відбулася прем’єра трьохсерійного фільму «Перший КРОК», або так звана Презентація першокурсників. У фільмі розповідалося про дивовижні пригоди п’яти студентів першого курсу: красуні Альони, футболіста Паші, епатажного Дмитра, яскравої Масі та геніального Олександра. Вони такі різні, алевсі вони студенти, і вжез першого дня на них чатували пригоди... Це був дивовижний серіал, адже навіть під час реклами неможливо було перевести подих, бо виступали креативні, яскраві, трохи незвичайні перші курси.

9 жовтня відбулася прем'єра1-ї серії, де наші герої зустрілися з почуттям кохання та навчилися по-студентськи викручуватися з будь-якого казусу, а першокурсники юридичного факультету показали свої таланти під час реклами. Це був фурор!!! Успіх 1-ї серії забезпечив повний зал глядачів під час презентації другої серії, яка пройшла 15 жовтня тамала не гірший успіх. Авжеж! Бо де Ви бачили, щоб хлопець запрошував дівчину на романтичне побачення… на футбольне поле? А чи бачили Ви, як студенти відриваються у клубі? Так, це було гаряче! А перший курс ФЕПу показав нам свою епатажність та яскравість. І всі чекали з нетерпінням на прем’єру останньої 3-ї серії, яка відбулася 22 жовтня. Коротокий зміст: наші герої відвідують лекції, проходять тестодром та здають іспити. Презентація 1-го курсу ФМВ пройшла на високому рівні. Тому привітаємо всі перші курси з цим ПЕРШИМ КРОКом, з цим незабутнім етапом в студентському житті! Вітаємо також з дебютом нового директора Культурного центру Андрія Станкевича та висловлюємо щиру подяку студентським кураторам першокурсників, Денису Гусакову (керівнику Театральної студії «КРОКодил») та ідеологам серіалу - Марті Кушик та Владі Юрчук!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ПЕРШИЙ КРОК першокурсників-2009